Chata peklo - Josefův důl
czech english germany
  • pobyty pro kolektivy
  • atraktivní lokalitu
  • čistý vzduch
  • klidné a tiché místo
  • lyžařský areál

Pro sportovce

Hledáte místo pro zimní soustředění, ale bojíte se, jestli bude dost sněhu? Přijeďte do Pekla v Josefově dole v Jizerských horách. V Jizerkách je totiž dostatek sněhu skoro vždy. V zimě 2013/2014 to byla jedna ze dvou možných nástupních lyžařských tras užívaných i profesionálními sportovci.

Hledáte místo pro letní soustředění, ale nechcete při tréninku umírat přehřátím? Přijeďte do Pekla v Josefově dole v Jizerských horách. Průměrné letní teploty jsou zde nižší, takže míru zpocení určujete jen vlastním nasazením.

Jizerské hory jsou rájem sportovců celoročně, a proto se snažíme naši nabídku neustále upravovat tak, abychom vyhověli Vašim přáním.

Chaty  jsou ideálním prostředím pro aktivní sportovce. Jelikož sami dlouhodobě sportujeme, víme, jak důležitá je zázemí pro účelnou přípravu. Při budování zázemí  jsme vycházeli ze svých zkušeností a znalostí.

Pro uskladnění sportovního vybavení je na každé chatě zřízena lyžárna/kolárna, kde se vybavení nejen bezpečně uskladňuje, ale taky je zde prostor pro servis (např. mazání lyží). Každý objekt je vybaven sušárnou.

Ubytování v pokojích po dvou až čtyřech osobách dává každému dostatek soukromí a klidu pro odpočinek po náročném dni. Společenská místnost se naopak hodí při rozborech tréninků nebo společném trávení volných večerů. Chcete-li nabírat novou energii intenzivněji, využijte finskou saunu, infrasaunu, vířivku nebo si protáhněte svaly v posilovně.

V zimních měsících je na chatě také rolba a skútr, po domluvě Vám můžeme upravit stopy pro tréninkové účely. Rolbou upravujeme také vlastní svah, kde je provozován dětský lanový vlek.

Poradíme :  s mazáním, lyžařským stylem, cyklistickými i běžeckými trasami.

Můžeme se zůčastnit i vaší aktivity jako průvodci.

Pomáháme i jako pořadatelé při JUT ( Jizerský ultra trail)

 
Info: Miloslava Havlíčková, Hamry 177, 59101 Žďár nad Sázavou, tel: +0420 724 232 913, Poloha chaty GPS: 50°47'41.921"N, 15°13'25.51"E
Copyright © Chata Peklo 2013 - 2024 | Admin