Chata peklo - Josefův důl
czech english germany
  • pobyty pro kolektivy
  • atraktivní lokalitu
  • čistý vzduch
  • klidné a tiché místo
  • lyžařský areál

Vybavení

Chaty peklo jsou dva objekty tradičních horských chat ve vzdálenosti 20m od sebe.

Obě chaty fungují společně, takže doplňkové služby a společné zázemí obou chat lze využívat nezávisle na tom, kde jste ubytováni.

Základy dolní budovy byly položeny v roce 1850, budova prošla několika rekonstrukcemi, poslední v roce 2009 . Horní budova, už dříve známa jako Josefka,  byla rekonstruována v roce 2012. Rekonstrukce  nastavily současný standard vhodný jak pro pobyty skupin, tak rodinnou rekreaci.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení,  k dispozici je WiFi ve všech prostorách.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, v apartmánech je malá kuchyňka. Ostatní mají možnost vaření v kompletně a moderně vybavených společných kuchyních.

Ve dvou společenských místnostech jsou velkoformátové televize, audio i domácí kino. Společenské místnosti lze upravit i jako konferenční. 

V areálu budov je k dispozici  privátní wellness – finská sauna, infrasauna, vířivka, posilovna.

V obou budovách jsou lyžárny s kopyty na mazání lyží, která se na období bez sněhu promění na úschovny kol. Umožňujeme mytí kol a lehký servis.

Své oblečení a boty  usušíte v případě nepříznivého počasí v sušárně.

Obě chaty jsou vytápěny biomasou.

V zimním období je vždy upravována nástupní trasa k Jizerské magistrále Jizerskou o.p.s nebo vlastní rolbou při změně sněhových podmínek. Po domluvě je možnost úpravy stop pro tréninkové účely.

 
Info: Miloslava Havlíčková, Hamry 177, 59101 Žďár nad Sázavou, tel: +0420 724 232 913, Poloha chaty GPS: 50°47'41.921"N, 15°13'25.51"E
Copyright © Chata Peklo 2013 - 2024 | Admin